Ustalara Saygı, Dilek Türker

Ustalara Saygı, Dilek Türker

Akatlar Kültür Merkezi

Etkinlik Tarihi: 20 Nisan 2015 Pazartesi

Beşiktaş Belediyesi, "Ustalara Saygı" etkinlikleri kapsamında 20 Nisan 2015 Pazartesi günü, yarım asırdır sahnede olan usta tiyatrocu Dilek Türker'e saygı gecesi düzenliyor.

Kuvay-ı Milliye'nin Sahnedeki Temsilcisine Saygı...

Beşiktaş Belediyesi tarafından 10 senedir düzenlenen “Ustalara Saygı” etkinlikleri 20 Nisan Pazartesi akşamı Abide-i Aşk - Kuvay-ı Milliye Kadınları 2015 oyunuyla ülkemizin dört bir köşesinde ve yurtdışında Kuvay-ı Milliye ruhunu yaşatan duayen sahne sanatçımız Dilek Türker için gerçekleştirilecek.

Sahnelerimizi yarım asırdır aydınlatan Dilek Türker için Faruk Şüyün’ün hazırladığı saygı gecesi, defalarca en iyi oyuncu seçilen, yurtdışında Türk tiyatrosunun en gür sesi olan sanatçıyı hayranlarına bütün yönleriyle anlatacak.

Akatlar Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da başlayacak geceye konuşmacı olarak katılacak olan Ali Yalçıner, Ataol Behramoğlu, Ayberk Attila, Ayseli Minkari, Ayşegül Yalçıner, Ayten Uncuoğlu, Bahar Cengiz, Behzat Uygur, Demet Taner, Doğudan Bayülgen, Ertuğrul Ateş, Gencay Gürün, Güldal Okuducu, Gülgün Feyman, Haldun Dormen, Dr. Hayat Öz, Hayati Babaoğlu, Prof. Dr. Işık Akgün, İnci Beşpınar, Maria Ekmekçioğlu, Muzaffer Akyol, Nebil Özgentürk, Nedim Saban, Nedret Güvenç, Pınar İlkateş, Ragıp Ertuğrul, Sevil Karacık, Sibel Taşçıoğlu, Süheyl Uygur, Tiraje Başaran, Prof. Dr. Tolga Yarman, Türkan Kafadar ve Üstün Akmen, tiyatroseverlerin sahnelerimizin “Sevdican”ını daha yakından tanımasını sağlayacak.

R. Onur Duru’nun sunacağı, sürpriz konukların da sahne alacağı Dilek Türker'e saygı gecesi müzikle de renklenecek: Denizhan Bakırcıoğlu'nun piyanosuyla bütün etkinlik boyunca sahnede olacağı gecede Atilla Atasoy, Bora Ayanoğlu, Buket Ateş, Hakan Aysev ve Ufuk Karakoç da şarkılar, türküler seslendirecek.

Ustalara Saygı, Dilek Türker

Tarih: 20 Nisan 2015, Pazartesi
Saat: 20.00
Yer: Akatlar Kültür Merkezi
Adres: Zeytinoğlu Cad. No: 8 Akatlar
Tel: 0212 351 93 82-83-84

*Katılım Ücretsiz Olarak Halka Açıktır.

Yeni Etkinliker