Çöps Çetesi, Müzikal Çocuk Oyunu

Çöps Çetesi, Müzikal Çocuk Oyunu

Ortaköy Kültür Merkezi

Etkinlik Tarihi: 02 Nisan 2015 Perşembe

ARMON TİYATRO

ÇÖPS ÇETESİ - MATRAK MÜZİKAL

Tüm dünyada ilk kez Türkiye’de sahne alacak olan Matrak Müzikal ile çocuklar ellerinden düşürmedikleri Çöps Çetesi’ni sahnede izlerken hem fantastik bir yolculuğa çıkacaklar hem de interaktif olma özelliğiyle eğlenirken öğrenecekler.

Prömiyer gösterimi KidZania İstanbul Eyüboğlu Şehir Tiyatrosu’nda yapılacak olan Çöps Çetesi Matrak Müzikal ile çocuklar kendilerini fantastik bir dünyada hissederken, hayal güçlerini sınırsız olarak kullanacakları bir yolculukta yerlerini alacaklar. Müzikal, interaktif olma özelliği ile de çocukları oyunun içine dahil edecek.

Çocuk gelişimi uzmanları tarafından çevre bilinci, kişisel temizlik, hastalıklardan korunmanın önemi, arkadaşlık, eşyaları güzel kullanma ve kurallara uyma gibi 3-11 yaş grubu çocuklar için temel eğitici kavramlar üzerine kurgulanan Matrak Müzikal’de çocuklar Çöps Çetesi üyeleri ile birlikte fantastik bir dünyanın parçası olarak öğrenecekler.

Tüm çocukların hayran olduğu ve Türkiye dağıtımı Giochi Preziosi tarafından yapılan Çöps Çetesi oyuncakları Matrak Müzikal’de hayat bulacak. Yapımını daha önce tüm Çöps Çetesi etkinliklerinin de yaratıcısı olan Armon Event Operations’ın üstlendiği Matrak Müzikal’de, Kızıl Kurtçuk, Mavi Sinek, Kurtlu Elma, Vıcık Sakız ve Vıcık Ekran sürprizlerle dolu bir hikayeyi sahnelere taşıyacak.

Kurgu - Yöneten: Bülent EKİNCİ
Koreografi: Müge Yahşi TOPTANER
Oyun Süresi: 60 dakika
Tür: Müzikal Çocuk Oyunu

Tarih: 2 Nisan 2015, Perşembe
Saat: 13.00
Yer: Ortaköy Kültür Merkezi
Adres:
Dereboyu Cad. No: 12/A
Tel: 0212 236 10 27

*Ücretsiz Oyun  
Yeni Etkinliker