Beşiktaş Belediyesi ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) işbirliği ile afet eğitimle...

Beşiktaş Belediyesi ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) işbirliği ile afet eğitimleri devam ediyor

Beşiktaş Belediyesi ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) işbirliği ile afet eğitimleri veriliyor.

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2012 Çarşamba

 

Beşiktaş Belediyesi ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) işbirliği ile afet eğitimleri veriliyor. 03 Mart Cumartesi günü gerçekleşen üçüncü eğitime Maslak Lions ve Beşiktaş Gönüllüleri de katıldı. Toplam 4 hafta sonu sürecek eğitimlerin afet bilincinin geliştirilmesi ve alınacak önlemler konusunda bilgilendirme yapılması hedefliyor.

Beşiktaş Belediyesi ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) işbirliğinde Beşiktaşlılara verilecek afet eğitimlerinin üçüncüsü 3 Mart Cumartesi günü Beşiktaş Belediyesi Levent Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Dört hafta sonu yapılacak etkinliklerin sonuncusu 31 Mart Cumartesi günü 14.00 – 17.00 saatleri arasında Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

 
Bölge sakinlerinin bir araya geldiği bir "mahalle toplantısı" şeklinde gerçekleşen eğitimde afet bilincinin geliştirilmesi ve afet öncesi önlemler konusunda vatandaşların bilgilendirilmesi amaçlanıyor. 3 Mart Cumartesi günü Beşiktaş Belediyesi Levent Kültür Merkezi’nde yapılan eğitime AKUT'un yanı sıra Maslak Lions ve Beşiktaş Gönüllüleri de katıldı.

Yeni Haberler