Canan Tan ile "Okur Yazar Buluşması"

Canan Tan ile "Okur Yazar Buluşması"

Levent Kültür Merkezi

Etkinlik Tarihi: 27 Kasım 2014 Perşembe

Okur Yazar Buluşmaları'nın Bu Ayki Konuğu Canan Tan

Canan Tan, 27 Kasım 2014 Perşembe günü, 19:00 - 21:00 saatleri arasında Levent Kültür Merkezi’nde okurlarıyla buluşuyor.

İlki Tuna Kiremitçi ile, ikincisi Ahmet Ümit'le gerçekleştirilen Okur Yazar Buluşmaları'nın bu ayki konuğu Canan Tan. Edebiyat, hayat, kurgu ve gerçek ilişkisi üzerine yoğun bir sohbet Levent Kültür Merkezi'nde okurları bekliyor.

Son romanı “Pembe ve Yusuf” ile okurlarını bir kez daha şaşırtan ve Türkiye'nin töre gerçeğini masaya yatıran Canan Tan, yeni kitabı ekseninde edebiyata ve hayata dair bir söyleşi gerçekleştirecek. Gazeteci Sayım Çınar'ın sorularıyla ilerleyecek olan söyleşide, okurlar da merak ettiklerin soracak, devamında kitaplarını imzalatma şansı bulacak.

Yıllardır Türkiye'nin en çok satan yazarları arasında yer alan ve her kitabında zor bir konuyu farklı perspektiflerden çarpıcı bir şekilde işlemeyi başaran Canan Tan, 27 Kasım Perşembe tarihinde Beşiktaş Belediyesi Levent Kültür Merkezi'nde 19:00 - 21:00 saatleri arasında okurlarıyla buluşacak. Keyifli söyleşi tüm edebiyatseverlere açık ve ücretsiz.

Canan Tan ile "Okur Yazar Buluşması"
Tarih: 27 Kasım 2014 Perşembe
Saat: 19:00 - 21:00
Yer: Levent Kültür Merkezi

ÜCRETSİZDİR.


Yeni Etkinliker