Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Sempozyumu 7-8 Ekim'de Beşiktaş'ta

Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Sempozyumu 7-8 Ekim'de Beşiktaş'ta

Beşiktaş Belediyesi tarafından desteklenen Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Sempozyumu 7 - 8 Ekin tarihlerinde, Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumunda gerçekleşecek.

Eklenme Tarihi: 22 Ocak 2014 Çarşamba

İstanbul Barosu, Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ve İstanbul Tabip Odası'nın düzenlediği, Beşiktaş Belediyesi tarafından desteklenen Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Sempozyumu 7 - 8 Ekin tarihlerinde, Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumunda gerçekleşecek. Etkinliğe yurtiçi ve yurtdışından katılan konusunda uzman kişiler elektromanyetik alanların çevre ve insan sağlığını nasıl etkilediğini ve konuyla ilgili mevzuatların durumunu değerlendirecek.

Beşiktaş Belediyesi'nin desteklediği, İstanbul Barosu, Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ve İstanbul Tabip Odası'nın düzenlediği Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Sempozyumu (EMANET 2011) 7 - 8 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumunda gerçekleşecek etkinlikte Beşiktaşlılar konuyla ilgili bilgilendirilecek. Sempozyumunda, elektrik enerjisinin kullanımının, elektrik üretimi, iletim ve dağıtımının yaşamımızı nasıl etkilediği incelenecek. Enerji nakil hatları, trafo dağıtım merkezleri, elektrikli toplu taşım araçları, elektrikli ev aletleri, tıp cihazları, radyo ve televizyon gibi alıcı - verici sistemleri, cep telefonları gibi ürünlerin yaydıkları elektromanyetik radyasyon ile çevre ve halk sağlığını nasıl etkilediği ele alınacak. Yurtiçi ve yurtdışından katılan, konusunda uzman kişiler bu alandaki yasal mevzuatların durumunu da değerlendirecek.

EMANET 2011 SEMPOZYUMU


Tarih:
7 - 8 Ekim 2011, Cuma - Cumartesi
Saat: 09:00 Kayıtların yapılması
10:00 Sempozyum başlangıcı
13:00-14:00 Yemek
18:00 Sempozyum sonu.
Yer: Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu

 

*Sempozyum ücretsizdir.

Yeni Haberler