Başkan Akpolat Mesai Arkadaşlarının Zabıta Haftasını Kutladı!

Başkan Akpolat Mesai Arkadaşlarının Zabıta Haftasını Kutladı!

Zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftası kutlu olsun...

Eklenme Tarihi: 07 Eylül 2021 Salı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, 1-7 Eylül Zabıta Haftası ve Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 195. yıl dönümü dolayısıyla zabıta emekçilerimizle bir araya geldi. Mustafa Kemal Merkezi’ndeki kahvaltı buluşmasına katılan Başkan Akpolat, emekçilerimizin Zabıta Haftası’nı kutladı.

Beşiktaş’ın huzuru ve güvenliği için 7/24 çalışan ve pandemi döneminde de yoğun bir çaba harcayan zabıta personelimiz için Zabıta Haftası kapsamında kahvaltı buluşması düzenlendi. Bu anlamlı günde personelimizi yalnız bırakmayan Başkan Akpolat, bugüne kadar göstermiş oldukları çalışmalardan ve üstün gayretlerinden dolayı zabıtalarımıza teşekkür etti. Kahvaltı öncesinde bir konuşma yapan Akpolat şunları söyledi:

"Öncelikle sizinle burada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Zabıta Haftamız kutlu olsun. Çok zor bir görevi yerine getiriyorsunuz. Beşiktaş’ta zabıtalarımızın ağır bir yükü var. Zor bir görevi icra etmeye çalışıyorsunuz. Bunun zorluklarını hepimiz biliyoruz. Sahada, sokakta vatandaşlarla yan yana geldiğimizde bunu çok güzel ifade ediyorlar. Bu zor görevi başarıyla yerine getirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum."

Başkan Akpolat, kahvaltı sonrası Beşiktaş Zabıta Ekipleri adına Tema Vakfı’na yapılan fidan bağışı plaketini ekibimize takdim ederken zabıta ekiplerimiz de bu anlamlı günü kendileriyle kutlayan Akpolat’a teşekkür etti.
Yeni Haberler