REVIVAL Konserleri Sona Erdi!

REVIVAL Konserleri Sona Erdi!

Belediyemizin düzenlediği REVIVAL Konserleri, Sanatçılar Parkı'nda gerçekleşen Ceylan Ertem konseriyle sona erdi...

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2021 Pazartesi

Belediyemiz, Getir ana sponsorluğunda ve +1 katkılarıyla ülkemizin önde gelen müzisyenlerini “REVİVAL Konserleri”nde bir araya getirdi.

Beşiktaş’ta adeta bir festival havası estiren konser etkinlikleri, 28 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında ilçemizin en güzel parklarından biri olan Sanatçılar Parkı ve İstanbul’un en uğrak noktalarından Barbaros Meydanı’nda gerçekleşti. REVIVAL Konserleri kapsamında müzikseverler, sevilen sanatçılarla buluşurken aynı zamanda açık havada eğlencenin tadını doyasıya çıkardı.

Türk müziğinin efsane grubu Moğollar’ın açılışını yaptığı konserlerimiz kapsamında Grup Gündoğarken, Kardeş Türküler, Melek Mosso ve Ceylan Ertem, 28 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında Sanatçılar Parkı sahnesindeydi. 30 Ağustos Zafer Bayramı özel konserimizde ise sevilen sanatçı Gülşen, Barbaros Meydanı’nda dinleyiciyle buluştu.

Ücretsiz konserlerimizde etkinlik süresince maske ve mesafe kurallarına uyulurken alanda HES kodu kontrolü ve ateş ölçümü de gerçekleştirildi. Pandemi süresince etkinliklerden uzak kalan tüm Beşiktaşlılar ve İstanbullular açık hava konserlerimize yoğun ilgi gösterdi. Son olarak geçtiğimiz hafta Sanatçılar Parkı’nda müzikseverlerle buluşan Melek Mosso ve Ceylan Ertem katılımcıları sevilen şarkılarıyla hem hüzünlendirdi hem de coşturdu.

Tüm konserlere katılan ve Ceylan Ertem’in sahnede olduğu kapanış konserinde konuşan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da alandaki dinleyicileri selamladı ve “Revival Konserleri ile 6 tane konser yaptık. Bugün sevgili Ceylan Ertem ile son konserimizi gerçekleştirdik. Gerçekten şarkılar, türküler çok güzeldi bende hayranlıkla izledim sizi. Konserlerimiz bugün son buldu. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ şeklinde konuştu. Akpolat daha sonra konser veren tüm sanatçılarımıza sunmuş olduğu; konuk sanatçı adına Tema Vakfı’na yapılan fidan bağışı plaketini Ceylan Ertem’e takdim etti.


Yeni Haberler