23 Nisan Coşkusu Beşiktaş’ta!

23 Nisan Coşkusu Beşiktaş’ta!

Her 23 Nisan’da olduğu gibi bu yıl da İstanbullu çocukların buluşma noktası İsmet İnönü Spor Tesisi (Çilekli Spor Tesisi)...

Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2019 Pazartesi

Beşiktaş Belediyesi’nin 10 yıldır düzenlediği “23 Nisan Çocuk Karnavalı” binlerce çocuğu Beşiktaş’ta ağırlayacak.

23 Nisan 2019 Salı günü saat 12:00-17:00 saatleri arasında düzenlenecek olan “23 Nisan Çocuk Karnavalı”nda halk oyunları, şişme oyun grupları, yüz boyama ve sosis balon istasyonları, sihirbaz gösterileri, mobil kütüphane ve sürpriz hediyeler çocukları bekliyor olacak. Karnavala Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan ve Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman da katılacak. Lütfi Banat İlkokulu, Lütfi Banat Ortaokulu, Yıldız Erten Anaokulu öğrencileri hazırladıkları gösterilerle karnavalı şenlendirecek. Çocuklara bilim sevgisini aşılamayı amaç edinen “Beşiktaş Belediyesi Çocuk Bilim Merkezi” ve bisikleti kent yaşamının vazgeçilmez bir öğesi yapmayı hedefleyen “Beşiktaş Özgür Pedallar” karnavalda açacakları stantlar aracılığıyla bilgi ve deneyimlerini paylaşacak. “Elit Çikolata”, “Nature’s Yumm”, “Pernigotti Il Gelato”, Salcano, Radyo Viva, Güzelpınar ve Pınar firmaları sürprizleriyle karnavala renk katacak.

Güzel ve eğlenceli bir gün geçirmek isteyen çocukları “23 Nisan Çocuk Karnavalı”na bekliyoruz. Hepinizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Beşiktaş Demokrasi Meydanı'ndan 11.30, 12.30 ve 13.30 saatlerinde kalkacak ücretsiz servislerle karnavalımıza ulaşabilirsiniz.

Tarih: 23 Nisan 2019 Salı
Saat: 12.00 - 17.00
Yer: Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü Spor Tesisi


Yeni Haberler