HER CUMA YENİ SİNEMA`da bu hafta Güzel Günler Göreceğiz filmi gösterime giriyor

HER CUMA YENİ SİNEMA`da bu hafta Güzel Günler Göreceğiz filmi gösterime giriyor

Levent Kültür Merkezi

Etkinlik Tarihi: 21 Mart 2014 Cuma

Yeni Sinema Hareketi ve Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen, “Her Cuma Yeni Sinema” etkinliğinde bu hafta Hasan Tolga Pulat’ın yönettiği “Güzel Günler Göreceğiz” filmi seyirciyle buluşuyor.
Senaryosunu Emre Kavuk'un yazdığı ve Hasan Tolga Pulat'ın yönettiği "Güzel Günler Göreceğiz" 48. Altın Portakal Film Festivali'nde "En İyi Film", "En İyi Senaryo", "En İyi Kurgu" ve "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" ödüllerini aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Uğur Polat, Nesrin Cavadzade, Buğra Gülsoy gibi ünlü oyuncular yer alıyor.
21 Mart 2014 Cuma günü, saat 19.00'da gerçekleşecek olan gösterimin ardından Hasan Tolga Pulat, Nesrin Cavadzade, Buğra Gülsoy ve Barış Atay izleyicilerin sorularını yanıtlayacak.

Filmin Konusu
Güzel Günler Göreceğiz" bir gün içinde İstanbul'da geçer. Beş farklı karakterin günlük hayatta kesişen yolları ve farkında olmadan birbirlerinin hayatına müdahalelerini anlatır. Film, doğrusal olmayan kurgusu ile bütün hikâyeleri iç içe geçirerek anlatır. Bir günlük zaman dilimi; geriye, şimdiye ve ileriye atlanarak ilerler.
“Her Cuma Yeni Sinema” önümüzdeki hafta, genç yönetmen Deniz Çınar'ın 'İçimdeki Çember' filmiyle devam edecek.

Güzel Günler Göreceğiz
Türkiye / 2012 / 112’
Tarih: 21 Mart 2014
Saat: 19.00
Yer: Levent Kültür Merkezi, Onat Kutlat Sinema Salonu
Adres:
Levent Kültür Merkezi,
Çalıkuşu Sok. No:1 Levent- Beşiktaş
Levent Kültür Merkezi: 0212 325 73 71


Yeni Etkinliker